Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Przeprowadzki Polska – Austria


Jeśli planujesz przeprowadzkę do Austrii bądź z Austrii i szukasz odpowiedniej w pełni profesjonalnej firmy, która jest w stanie się tym zająć? Trafiłeś pod właściwy adres.

Przeprowadzki-24 z firma z wieloletnim doświadczeniem jest w stanie zaoferować Ci najkorzystniejszą ofertę wykonania usługi na rynku. W Austrii mieszka ponad 55 tysięcy Polaków, przeprowadzki z tego kierunku są dosyć często wybierane przez naszych rodaków. Największe skupisko Polonii znajduje się w Wiedniu i wynosi aż 30 tysięcy. Równie liczne skupiska Polaków znajdują się w Linz oraz Loben.

W skład Austrii wchodzi dziewięć krajów związkowych tak zwanych landów. Firma Przeprowadzki-24 świadczy swoje usługi z dowolnego miejsca w Austrii. Organizujemy przeprowadzki między innymi z:  Burgerland, Karyntia, Dolna Austria, Górna Austria, Salzburg, Styria, Tyrol, Vorarlberg oraz Wiedenia.

Drogi w Austrii są płatne, a koszt przejazdu zależy od wielkości i masy pojazdu. Są to niewielkie lecz dodatkowe koszty organizacji i przeprowadzenia przeprowadzki.