Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Transport


Transport gabarytów wymaga nie tylko pomocy przy załadunku i rozładunku, ale przede wszystkim – odpowiedniego auta, do którego wszystko się zmieści. Jeżeli potrzebujesz jednego z tych elementów lub obu na raz – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Przewozimy materiały budowlane, palety, a także elementy wykończenia mieszkań i domów jak: okna, drzwi, itp. Obsługujemy osoby prywatne oraz firmy i instytucje. Z naszych usług transportowych możesz również skorzystać w przypadku konieczności przewiezienia mebli z salonów Agata Meble czy punktu odbioru zamówień Ikea w Szczecinie.  Głównie działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, w szczególności takich miast jak: Szczecin, Berlin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Resko, Łobez, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Gryfice i okolice.


Przewóz mebli – Meble Agata i punkt odbioru zamówień Ikea w Szczecinie

Już od pewnego czasu mieszkańcy Szczecina i okolic mogą zamówione meble z Ikei odbierać przy Al. Kasztanowej 17 na Przecławiu. To zdecydowanie wygodniej niż jechać do Poznania, w którym znajduje się najbliższy sklep Ikei. Co jednak zrobić w przypadku, gdy nie masz czasu lub możliwości, by odebrać meble Ikei z Przecławia w Szczecinie? Zrobimy to za Ciebie i dowieziemy pod wskazany adres w Szczecinie, Berlinie, Stargardzie, Goleniowie, Nowogardzie, Resku, Łobzie, Koszalinie, Kołobrzegu, Świnoujściu, Gryficach i okolicach. Usługę dowozu mebli oferujemy również z salonów Agata Meble i z dowolnego sklepu meblarskiego na terenie województwa zachodniopomorskiego.


Transport mebli i materiałów budowlanych – warto wiedzieć

  • Zapewniamy atrakcyjną cenę transportu, często niższą niż w sklepie, w którym zakupiłeś produkt,
  • Transport organizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie terminie,
  • Dysponujemy zróżnicowaną flotą, co pozwala na wybór właściwego auta, dostosowanego ładownością do ilości materiałów budowlanych lub mebli do przewiezienia.

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące przewozu mebli i materiałów budowlanych? Chętnie na nie odpowiemy, po prostu skontaktuj się z nami 781129708.