Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Przeprowadzki


Sprawnie zorganizowana przeprowadzka mieszkania, domu, biura lub całych firm i instytucji z pewnością zaoszczędzi dużo cennego czasu i pieniędzy. Wiemy jak to zrobić!

Od ponad 30 lat specjalizujemy się w przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych, świadcząc nasze usługi zarówno osobom prywatnym jak i firmom oraz instytucjom. Do zlecenia możemy podejść kompleksowo lub wybiórczo, w zależności od oczekiwań i możliwości budżetowych naszych klientów. Bez względu na to, który pakiet usług wybierzesz:  ekonomiczny,  wygodny czy  komfortowy, możesz mieć pewność, że przeprowadzka zostanie przeprowadzona szybko, sprawnie i rzetelnie. Po to jesteśmy.


Przeprowadzki krajowe – Szczecin, Stargard i okolice

Organizujemy przeprowadzki na terenie całej Polski – przeprowadzki międzymiastowe, ale najczęściej naszym celem są miejscowości z województwa zachodniopomorskiego, w szczególności: Szczecin, Berlin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Resko, Łobez, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście i okolice. Przeprowadzkę zarówno z wymienionych miast do dowolnego punktu w Polsce oraz na odwrót możesz zamówić u nas w atrakcyjnej cenie. Doradzamy również w wyborze najbardziej opłacalnych rozwiązań logistycznych, co ma duże znaczenie w przypadku przeprowadzania biur, a także całych firm i instytucji. Nawet gdy planujesz przewieźć cenne rzeczy, w tym: antyki, meble, ważne dokumenty czy ciężkie instrumenty, takie jak pianino – nie musisz się o nie martwić. Zadbamy o to, aby Twoja przeprowadzka przebiegła bezpiecznie ze szczególną uwagą poświęconą załadunkowi i rozładunkowi – to najważniejsze momenty podczas całego przedsięwzięcia.


Przeprowadzki zagraniczne i międzynarodowe

Polska – Niemcy, Polska – Szwecja i inne kraje UE

Najczęściej świadczymy usługi przeprowadzkowe na terenie Polski, ale jeżeli interesuję Cię przeprowadzka z Polski do wybranego kraju Unii Europejskiej lub w kierunku odwrotnym – zorganizujemy ją kompleksowo. Najczęstsze trasy naszych transportów przeprowadzkowych to: Polska – Niemcy, Polska – Szwecja, Polska – Belgia, Polska – Holandia, Polska – Francja, Polska – Hiszpania, Polska – Norwegia i Polska – Austria. Możemy oczywiście przewieźć Twój dobytek do każdego innego miasta europejskiego. Bez względu na to, który kierunek obierzesz, zajmiemy się przeprowadzką Twojego domu, mieszkania, biura czy lokalu z najwyższą staranności i dbałością o każdy szczegół.


Pogotowie przeprowadzkowe – Szczecin, Stargard i okolice

Byłeś umówiony na przeprowadzkę w określonym terminie, ale firma przeprowadzkowa nie przyjechała i zostawiła Cię z problemem? Zadzwoń do nas! Zorganizujemy przeprowadzkę na terenie Polski i krajów UE w ekspresowym tempie, szczególnie gdy Twoim celem lub miejscem startowym jest: Szczecin, Berlin,  Stargard, Goleniów, Nowogard, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Gryfice i okolice. Jeżeli padłeś ofiarą nierzetelnego  podejścia lub potrzebujesz zorganizowania przeprowadzki „na już”, nie martw się – pomagamy w nagłych i wyjątkowych sytuacjach. 


Przeprowadzki krajowe i zagraniczne – warto wiedzieć 

 • Dysponujemy zróżnicowaną flotą, co pozwala na wybór właściwego auta, dostosowanego ładownością do ilości przewożonych rzeczy
 • Pakujemy ekonomicznie i w sposób przemyślany, co oznacza oszczędność kosztów (auto o mniejszej ładowności)
 • Chętnie służymy radą i pomocą podczas organizowania przeprowadzki – jesteśmy po to, aby Ci pomóc
 • Przewozimy również rzeczy ciężkie i nietypowe jak np.: sejfy i szafy pancerne czy piania
 • Cenę usługi przeprowadzkowej każdorazowo ustalamy indywidualnie, zależy ona m.in. od:
  • odległości,
  • kraju i miejscowości odbioru rzeczy i ich dostarczenia,
  • ilości rzeczy do przewiezienia,
  • wybranego pakietu (ekonomiczny, wygodny, komfortowy),
  • ewentualnych dodatkowych utrudnień (piętro bez windy, rzeczy o niestandardowych gabarytach i wadze, np. pianino, itp.),
  • terminu (przeprowadzka ekspresowa, w święta, itp.).

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące zorganizowania przeprowadzki? Chętnie na nie odpowiemy, po prostu skontaktuj się z nami 781 129 708.