Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Przeprowadzka wygodna


Pakiet wygodny to optymalna usługa dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mają ochoty nosić kartonów, wersalek, mebli i tym podobnych rzeczy. Cena pakietu wygodnego jest wciąż atrakcyjna a zawiera dodatkowo wkalkulowane koszty związane z osobami do pomocy.

W zależności od wielkości przeprowadzki możemy zapewnić jedną lub dwie osoby do załadunku i rozładunku rzeczy, oprócz kierowcy, który również pomaga w noszeniu.  Pakiet wygodny to komfort i oszczędność Twojego czasu.

Przeprowadzkę w pakiecie wygodnym możemy zorganizować na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i takich miast jak: Szczecin,Berlin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Resko, Łobez, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście i okolice. W pakiecie wygodnym obsługujemy też przeprowadzki międzynarodowe i zagraniczne z Polski do wybranego kraju Unii Europejskiej lub w kierunku odwrotnym. Najczęstsze trasy naszych transportów przeprowadzkowych to: Polska – Niemcy, Polska – Szwecja, Polska – Belgia, Polska – Holandia, Polska – Francja, Polska – Hiszpania, Polska – Norwegia i Polska – Austria.

Cena przeprowadzki w pakiecie wygodnym zależy od kilku czynników:

  • odległości,
  • kraju i miejscowości odbioru rzeczy i ich dostarczenia,
  • ilości rzeczy do przewiezienia,
  • ewentualnych dodatkowych utrudnień (piętro bez windy, rzeczy o niestandardowych gabarytach i wadze, np. pianino, itp.),
  • terminu (przeprowadzka ekspresowa, w święta, itp.).

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące zorganizowania przeprowadzki w pakiecie wygodnym? Chętnie na nie odpowiemy, po prostu skontaktuj się z nami 781129708.