Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Przeprowadzka ekonomiczna


Pakiet ekonomiczny to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, firm i instytucji, które z jednej strony chcą przeprowadzić się tanio, z drugiej – mają pomoc do noszenia rzeczy zorganizowaną na własną rękę.

Jeżeli chcesz spakować się sam, dysponujesz „rękoma do pomocy” oraz kartonami i  materiałami do zabezpieczenia przewożonych rzeczy – nie ma sensu przepłacać. Po prostu zamów auto z kierowcą, który będzie nadzorować przebieg załadunku i rozładunku i bezpiecznie przewiezie powierzone mu mienie do miejsca docelowego w najbardziej odpowiadającym Ci terminie.  Zapewniamy również fachowe doradztwo i cenne porady związane z przeprowadzką.

Przeprowadzkę ekonomiczną możemy zorganizować na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i takich miast jak: Szczecin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Resko, Łobez, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście i okolice. W pakiecie ekonomicznym obsługujemy też przeprowadzki międzynarodowe i zagraniczne z Polski do wybranego kraju Unii Europejskiej lub w kierunku odwrotnym. Najczęstsze trasy naszych transportów przeprowadzkowych to: Polska – Niemcy, Polska – Szwecja, Polska – Belgia, Polska – Holandia, Polska – Francja, Polska – Hiszpania, Polska – Norwegia i Polska – Austria.

Cena przeprowadzki w pakiecie ekonomicznym jest najniższa, ale również zależy od kilku czynników:

  • odległości,
  • kraju i miejscowości odbioru rzeczy i ich dostarczenia,
  • ilości rzeczy do przewiezienia,
  • terminu (przeprowadzka ekspresowa, w święta, itp.).

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące zorganizowania taniej przeprowadzki w pakiecie ekonomicznym? Chętnie na nie odpowiemy, po prostu skontaktuj się z nami 781129708.