Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Opróżnienia lokali


Jeżeli potrzebujesz przygotować lokal do zamieszkania po poprzednim właścicielu lub zamierzasz go wynająć czy sprzedać, konieczna może okazać się usługa opróżnienia pomieszczeń ze zbędnych rzeczy. Wykonujemy ją kompleksowo!

Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i odbiorców korporacyjnych i biznesowych, którzy zajmują się obrotem nieruchomości. W ramach usługi – z której możesz skorzystać częściowo lub wybiórczo, zapewniamy min.:

  • demontaż mebli,
  • wywóz sprzętu RTV i AGD,
  • wyniesienie z lokalu wszystkich niepotrzebnych rzeczy,
  • załadunek i transport,
  • sprzątanie opróżnionego lokalu.

W efekcie otrzymujesz mieszkanie, dom lub inny lokal wyczyszczony ze zbędnych rzeczy i posprzątany, gotowy do zamieszkania lub zaprezentowania nowym klientom.

Usługi opróżniania lokali głównie świadczymy na terenie województwa zachodniopomorskiego, w szczególności takich miast jak: Szczecin, Berlin,  Stargard, Goleniów, Nowogard, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Gryfice i okolice.

 

Masz dodatkowe pytania dotyczące opróżniania lokali, w szczególności: domów, mieszkań strychów, piwnic, pomieszczeń gospodarczych i biur? Chętnie na nie odpowiemy, po prostu skontaktuj się z nami 781129708.