Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

Flota


Na sprawną i bezpieczną przeprowadzkę ma wpływ kilka czynników, z których najważniejsze to sprawdzona i rzetelna ekipa oraz nowoczesna flota samochodów dostawczych, którą dysponuje firma transportowa. Aktualnie posiadamy trzy auta o różnych wymiarach i różnej ładowności, co pozwala nam na dokonanie właściwego wyboru w zależności od wielkości przeprowadzki, gabarytów rzeczy do przewiezienia czy po prostu  indywidualnych potrzeb zamawiającego transport. Wszystkie nasze pojazdy zostały wyposażone w niezbędny sprzęt zabezpieczający przewożone rzeczy jak: koce izolujące, pasy mocujące czy inne akcesoria zabezpieczające. Dzięki temu możemy bezpiecznie przewozić rzeczy zarówno na trasach krajowych (w szczególności w województwie zachodniopomorskim: Szczecin, Berlin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Resko, Łobez, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście i okolice), a także międzynarodowych.


Furgon Iveco Daily

Wymiary: wysokość – 2 m, szerokość- 1,8 m, długość – 3,5 m
Rodzaj auta: furgon (blaszak)
Pojemność (przestrzeń ładunkowa): 13 m3
Maksymalna liczba przewożonych osób: 7

Furgon Iveco Daily idealnie nadaje się do niedużych przeprowadzek, a także przewozu mebli (np. z punktu odbioru zamówień Ikea w Szczecinie) czy materiałów budowlanych. Właśnie ten model jest najmocniejszym, największym i najbardziej wytrzymałym furgonem, który aktualnie jest dostępny na rynku.  …


Mercedes Sprinter

Wymiary: wysokość – 2,20 m, szerokość – 2,10 m, długość – 4,30 m
Rodzaj auta: kontener (meblowóz)
Pojemność (przestrzeń ładunkowa): 21 m3
Maksymalna liczba przewożonych osób: 3

Mercedes Sprinter idealnie nadaje się do średnich przeprowadzek i przewozu większej ilości mebli (np. z punktu odbioru zamówień Ikea w Szczecinie). Idealna ładowność auta (nie za duża, nie za mała) sprawia, że właśnie ono najczęściej wybierane jest przez klientów na przeprowadzki krajowe i zagraniczne. Optymalne auto przeprowadzkowe na każdą trasę.


Renault Master

Wymiary: wysokość – 2,30 m, szerokość – 2,10 m, długość – 4,90 m
Rodzaj auta: plandeka (10 paletowiec)
Pojemność (przestrzeń ładunkowa): 24 m3
Maksymalna liczba przewożonych osób: 3

Renault Master to auto dostawcze typu plandeka o największej ładowności spośród wszystkich posiadanych przez nas samochodów dostawczych. Z tego powodu Renault Master dedykujemy przede wszystkim tym klientom, którzy planują większą przeprowadzkę krajową lub zagraniczną. Dość duże auto przeprowadzkowe na każdą trasę.


Nie wiesz, które auto wybrać? Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli poznać Twoje oczekiwania i pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru. Możesz też wypełnić  formularz, który pomoże nam w oszacowaniu Twoich potrzeb (auta o danej ładowności).