Facebook Przeprowadzki-24.pl
+48 781 129 708 Skontaktuj się!
biuro@przeprowadzki-24.pl Masz pytanie? Napisz!

O firmie


Przeprowadzki-24 to firma rodzinna z bogatym doświadczeniem w transporcie i przeprowadzkach międzynarodowych sięgającym roku 1974. Wtedy właśnie powstała pierwsza prywatna firma transportowa w Szczecinie, należąca do naszej rodziny. W 2015 roku rozszerzyliśmy działalność o transport krajowy.

Czy jesteśmy pasjonatami? Gdyby nie wiara w to, co robimy, nikt z nas nie zajmowałaby się transportem i przeprowadzkami, które wymagają nie tylko odpowiedzialności i dobrej organizacji, ale przede wszystkim – umiejętności rozmowy z ludźmi. Każda przeprowadzka to wyjątkowe przedsięwzięcie, bez względu na to czy dotyczy osoby prywatnej, firmy, czy instytucji. Wiemy o tym, dlatego staramy się wykonywać powierzone nam zadania najlepiej jak potrafimy, korzystając z naszego olbrzymiego doświadczenia, przekazywanego kolejnym pokoleniom.

Nie boimy się podejmowania trudnych i nietypowych zleceń, wykonując je sprawnie, szybko i w możliwie najniższych kosztach. Oto nasza misja.

Co zapewniamy?

  • Cenę dostosowaną do jakości usług i możliwości budżetowych naszych klientów
  • Bezpieczny transport powierzonego nam mienia
  • Doradztwo, pomoc i fachową wiedzę z zakresu prawidłowego i sprawnego przebiegu przeprowadzki

Gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Gryficach, dlatego najchętniej podejmujemy się transportu i przeprowadzek ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i takich miast jak: Szczecin, Berlin, Stargard, Goleniów, Nowogard, Resko, Łobez, Gryfice, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście i okolice, ale zajmujemy się również przeprowadzkami krajowymi i międzynarodowymi. Wszystko zależy od Twoich wymagań. Bez względu na to czy potrzebujesz nas do przewiezienia mebli z punktu odbioru zamówień Ikea w Szczecinie, czy planujesz przeprowadzkę do Szwecji – jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.